Reliable power for a sustainable world

  Skontaktuj się z nami: (22) 37 91 700  email: biuro.warszawa@deltapower.pl
Riello Delta Power

Firma Riello Delta Power Sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną zajmującą się kompleksowo problematyką związaną z zasilaniem gwarantowanym.

Riello PCI

Delta Power została założona w 1997 roku. Domeną Delta Power jest produkcja i integracja wszelkich elementów i urządzeń będących składnikami systemu zasilania gwarantowanego, począwszy od zasilaczy UPS statycznych i dynamicznych, poprzez baterie akumulatorów, zespoły prądotwórcze ( IGELSTORK) i automatykę zarządzającą systemem aż do zdalnych układów monitoringu i nadzoru.

Od początku swojego istnienia zajmujemy się przede wszystkim realizacją projektów specjalnych, ambitnych technicznie, dedykowanych konkretnym odbiorcom i zastosowaniom. Angażując się w wykonanie powierzonego zadania, jesteśmy obecni począwszy od etapu projektowego aż do podpisania końcowego protokołu odbioru lub pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Staramy się aby DELTA POWER była dla naszych klientów synonimem i gwarantem najwyższej jakości dostarczanych urządzeń i realizowanych usług. Takie podejście do podejmowanych zobowiązań, pozwoliło nam zbudować Państwa zaufanie i zaowocowało powierzeniem naszej firmie najbardziej odpowiedzialnych zadań.