Reliable power for a sustainable world

  Skontaktuj się z nami: (22) 37 91 700  email: biuro.warszawa@deltapower.pl
May 29, 2019
Nowe włoskie rozwiązanie na rynku elektrycznym

Riello UPS ma zaszczyt przedstawić jedyne opracowane w całości we Włoszech rozwiązanie dla zakresu mocy 5-10 kVA / kW, idealne dla urządzeń bezpieczeństwa, oświetlenia i systemów telekomunikacyjnych.

Konfiguracja N + 1 do maksymalnie 3 urządzeń jest doskonałym rozwiązaniem do ochrony wszystkich systemów o znaczeniu krytycznym, takich jak urządzenia bezpieczeństwa w sektorze transportu publicznego, ochrony zdrowia i bankowości.

Wysoka jakość produkcji, wydajność nawet do 95 % uzyskana dzięki zastosowaniu trójpoziomowego inwertera oraz użyciu bardzo wysokiej jakości komponentów czyni z  Sentinel Tower urządzenie bardziej przyjazne dla środowiska oraz redukujące zużycie energii niż tradycyjne UPS tej samej kategorii dostępne na rynku.

 

 

Modele 

Sentinel Tower dostępny jest w dwóch wersjach:

 

 

5-6 kVA/kW z jednofazowym wejściem / jednofazowym wyjściem,
8-10 kVA/kW z trójfazowym wejściem / jednofazowym wyjściem.

 

Najważniejsze cechy:


- wszystkie modele wyposażone są w technologię podwójnej konwersji on-line (VFI) oraz trójpoziomowy inwerter z wydajnością do 95 %: odbiorniki są zawsze zasilane przez falownik, który dostarcza przefiltrowane i ustabilizowane napięcie sinusoidalne zarówno pod względem kształtu, jak i częstotliwości;
 
- konfiguracja równoległa do 3 UPS do zasilania systemów krytycznych tam, gdzie wymagana jest maksymalna niezawodność;
 
-  filtry wejściowe i wyjściowe znacznie zwiększają odporność obciążenia na zakłócenia sieciowe i wyładowania atmosferyczne;
- w celu zwiększenia autonomii UPS możliwe jest podłączenie zewnętrznych szaf bateryjnych
 
- wersje ER są również dostępne z ulepszoną ładowarką 6A do ładowania akumulatorów o dużej pojemności w przypadku, gdy wymagana jest długa żywotność akumulatora i skrócony czas ładowania.

 

Praca równoległa 

Ciągłość usług oraz bezpieczeństwo infrastruktury można zwiększyć, ponieważ Sentinel Tower jest skalowalny: możliwe jest równoległe połączenie  z trzema UPS uzyskując różne stopnie redundancji. Co więcej wybrany typ równoległego zarządzania pozwala urządzeniu pracować również w przypadku przerwania jednego z przewodów połączeniowych (pętla zamknięta).

 


Dzięki wysokiemu poziomowi technologii Sentinel Tower gwarantuje najlepsze wyniki: dzięki trójpoziomowemu inwerterowi można uzyskać sprawność 95%, a w trybie Eco nawet do 98 %. Współczynnik mocy równy 1 pozwala dodatkowo zwiększyć wydajność systemu oraz urządzeń, jednocześnie zmniejszając straty w sieci zasilającej. Co więcej, całkowite sterowanie mikroprocesorem i DSP, statyczny i ręczny bypass oraz komponenty przystosowane do pracy nawet w wysokich temperaturach gwarantują niezawodność.

 

Wybór trybu pracy:

Tryb pracy można ustawić za pomocą oprogramowania lub ręcznie wybrać z ekranu:

- online: do 95 % wydajności
- Tryb Eco: do zasilania odbiorów o niskiej czułości na parametry sieci, wydajność do 98 % można osiągnąć wybierając technologię Line Interactive (VI).
- tryb Smart Active: UPS automatycznie dobiera tryb pracy (VI lub VFI) w zależności od jakości sieci, która go zasila.
- tryb awaryjny: UPS można ustawić tak, aby działał tylko w przypadku awarii zasilania
- praca z przetwornicą częstotliwości (przy f= 50 lub 60 Hz).

Wszystkie modele Riello UPS Sentinel Tower są wyposażone kółka manewrowe, które ułatwiają instalację, a nowy niestandardowy wyświetlacz LCD, interfejs RS232 i USB, oprogramowanie PowerShield3, wejście ESD i gniazdo do podłączenia opcjonalnych kart uzupełniają funkcje wysokiego standardu urządzenia.

http://www.riello-ups.com/products/1-ups/127-sentinel-tower-stw