Reliable power for a sustainable world

  Skontaktuj się z nami: (22) 37 91 700  email: biuro.warszawa@deltapower.pl
Aktualności Grupy Riello
May 07, 2019
Nowy zasilacz UPS NextEnergy 250 kW
UPS o wysokiej wydajności, małych wymiarach i podwyższonej gęstości mocy.

Innowacyjny i energooszczędny UPS NextEnergy 250 kVA, został zaprojektowany w celu spełnienia rygorystycznych wymagań dotyczących dostępności w aplikacjach o kluczowym znaczeniu, takich jak nowoczesne centra danych. W tym środowisku pewność zasilania jest niezbędna do zagwarantowania regularności usług i ciągłości działania. Managerowie IT wymagającą elastycznych UPS, które można zastosować do różnych typów architektury zapewniając jednocześnie maksymalną dostępność systemu.

Tak, jak  pozostałe urządzenia z serii NextEnergy, to trójfazowy zasilacz UPS, który wykorzystuje najbardziej innowacyjną technologię beztransformatorową on-line z podwójną konwersją, konwerterami IGBT i trójpoziomowym sterowaniem. Zaprojektowany z myślą
o spełnieniu wymagań dla najnowocześniejszych urządzeń, zasilacz jest niezwykle energooszczędny oraz charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji. Co więcej, centrum badań i rozwoju Riello  pracowało również nad rozwiązaniami zapewniającymi największą gęstość mocy na rynku.

Dla przykładu, dzięki ECS (Efficiency Control System – system kontroli wydajności), wydajność systemów równoległych jest optymalizowana na podstawie energii wymaganej w danej chwili.

Doskonałe osiągi

Zastosowane najnowsze technologie oraz starannie dobrane wysokiej jakości niezawodne komponenty użyte do produkcji serii NextEnergy gwarantują „najlepsze w swojej klasie” osiągi, takie jak współczynnik mocy równy jedności ( gwarantowane kW=kVA), zdolność do zasilania obciążeń krytycznych w temperaturze nawet 40 st.C bez obniżania mocy oraz nadzwyczajny system wydajności: NextEnergy gwarantuje wydajność nawet do 97% w trybie podwójnej konwersji (online) przy wzroście do 99% w trybach Eco i Smart Active.

Ponadto, NextEnergy wprowadza nowy tryb pracy o nazwie Active Eco, który umożliwia zasilanie obciążenia z linii obejściowej, a co tym idzie gwarantuje bardzo wysoką wydajność. Jednocześnie działa również jako filtr aktywny w celu zmniejszenia zakłóceń harmonicznych wytwarzanych przez odbiorniki, zwiększając współczynnik mocy w kierunku sieci wejściowej. Tryb Active Eco gwarantuje mniejsze zużycie energii oraz eliminuje potrzebę korekcji współczynnika mocy.

Wszechstronność instalacji

Seria NextEnergy może pracować z przewodem neutralnym lub bez niego. Dodatkowo zmniejszone wymiary obudowy oraz pełna dostępność z przodu urządzenia gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Maksymalna niezawodność i dostępność

Seria NextEnergy wdraża wszystkie funkcje obecne w istniejących gamach produktów Riello UPS, takie jak:

• Równoległa konfiguracja do 8 jednostek dla zwiększenia redundancji (N + 1) lub mocy;
• Rozszerzenie systemu na gorąco (HSE).

Zaawansowana komunikacja

NextEnergy wdraża interfejsy komunikacyjne opracowane specjalnie dla menedżerów obiektów IT i techników serwisowych.

http://www.riello-ups.com/products/1-ups/119-nextenergy-nxe

Downloads

Press info

Wybierz język pliku

NextEnergy: Riello UPS expands range that redefines the standards for UPS in Data Centres and mission critical applications

en
it
de
es
fr
hu
nl
pl
ro
ru
vn
zh